شعله‌های کرونا پشت مرزهای شرقی؟!

2

…………………………..

مهران‌نیوز- خداداد ابراهیمی

هنوز هشدارهایتان روی تلکس خبرگزاری‌ها مویه می‌کنند که گفته‌اید؛ قدرت انتقال ویروس چینی بالاست،
قدرت انتشار ویروس انگلیسی بالاتر است و حالا هم می فرمایید؛ قدرت شیوع ویروس هندی خیلی بالاتر از آنچه هست که فکرش را می کنیم.
رسانه‌ها گفته بودند؛ جلوی ورود مسافران از “ووهان” چین به ایران را بگیرید، جلوی ورود مسافران از انگلیس به ایران را بگیرید.هشدار دادند؛ اگر مرزهای عراق را نبندید، پیک چهارم، پرچم قرمز بالا می گیرد. اما همه این نبستن‌ها در بزنگاه خود، کار دستمان داد و پیک‌ها، پیک مرگ شدند و آتش کرونا شعله‌ورتر…
اکنون در شرق کشور در برابر هجوم ویروس هندی که دو جهش کرومزومی دارد، چقدر مصونیت ایجاد کرده‌اید؟!
اینک که دانشجویان ایرانی مقیم هند
از جسدهای تلنبار شده در خیابان‌های هندوستان به وحشت افتاده‌اند و ناگزیرند از مهلکه بگریزند، برای بازگشت آنان چه برنامه‌ای دارید؟
هندی‌ها این روزها برای سوزاندن اجساد عزیزانشان هیزم کم آورده‌اند، طاقت کم آورده‌اند حتی از واکسن وطنی‌شان هم کاری ساخته نیست.یعنی اینکه تمثیلی ازطاعون سیاه در خیابان‌های هند به افسانه‌های “مهابهاراتا” اضافه شده است.

اعتراف خودتان بود؛ شیوع کرونای انگلیسی ارمغان عراق بود. پس اکنون ازخواب گران برخیزید و این بار، تحفه‌ی مرگبار هندی( ویروس هندی) را نپذیرید.
قاطعانه مرزهای شرقی را بر روی مسافران هندی و پاکستانی ببندید.
خواه دیپلمات، خواه تاجر و خواه دانشجو، ورود حتی یک نفر به مرزهای شرقی کشور بدون راستی آزمایی سلامت وقرنطینه، فاجعه بار خواهد بود.
حتی اگر شده در مرزهای شرقی با توپ وتانک، در برابر لشکر نامرئی ویروس هندی بایستید چرا که هنوز ۸۰ میلیون ایرانی‌ در رویای واکسن حیات‌بخش، روزگار سپری می کنند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *