تیم فوتبال چوار ٦٥، در تهران به فینال رسید

1399031510333527920538324

در مسابقات چهارجانبه‌ فوتسال- بزرگداشت روز شهدا و گرامیداشت شهدای چوار ایلام، تیم فوتسال چوار ٦٥ با کامبکی رویایی پیشکسوتان به فینال مسابقات رسید.

به گزارش مهران‌نیوز، در مسابقه‌ای که در روز پنجشنبه ۲۱ اسفندماه ۹۹  در ورزشگاه صدف خودروکرمان در محله‌ی وردآورد منطقه ٢١ انجام پذیرفت، تیم چوار ۶۵ ایلام با چهار گل یاسر ولی زاده(۲ گل)، علی خورانی، فرهاد نیکونژاد، در برابر سه گل تیم منتخب رسانه ورزش به پیروزی رسید.

تیم چوار ۶۵ ایلام نیمه اول را با نتیجه ۲ بر صفر واگذار کرد. اما در نیمه دوم با یک بازی زیبا و حساب شده، ۴ گل به ثمر رساند تا به فینال رقابت ها راه پیدا کند.

در این مسابقه حسین فاضلی و عباس جمشیدیان هدایت فنی تیم فوتسال پیشکسوتان چوار ۶۵ ایلام را بر عهده داشتند. در ترکیب تیم رسانه ورزش بازیکنانی مانند محمد حسین میثاقی، قاسم سیانکی، گل پور و… نیز حضور داشتند.

مصطفی بیگی، معاون فرهنگی اجتماعی منطقه ٢١ و دبیر جامعه‌ی ایلامیان مرکز (ج ا م) در این رابطه گفت: هدف از برگزاری این مسابقات که در رده سنی بالای ۴۰ سال و با میزبانی شهرداری منطقه ٢١ برگزار می‌گردد، گرامیداشت یاد شهدای بمباران زمین فوتبال چوار در سال ١٣٦٥ و شناساندن آن به جامعه‌ی ورزش و شهروندان تهرانی و ملی کردن این فاجعه‌ی انسانی می‌باشد.

یادآور می‌شود که در این مسابقات چهار تیم ملی‌پوشان، پیشکسوتان چوار ٦٥، منتخب رسانه و تیم شهرداری منطقه ٢١ در حال برگزاری است و بازی فینال فردا ساعت ۱۳ و با حضور تیمهای چوار ٦٥ و پیشکسوتان ملی‌پوش، برگزار می‌شود.

IMG_20210312_154314_232

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *