رئیس هیأت فوتبال استان ایلام:

مدیریت تیم ایلام باید در دست فوتبال استان باشد

IMG_۲۰۲۴۰۵۲۸_۱۹۳۳۰۶

رئیس هیأت فوتبال استان ایلام با ابراز گلایه از اسپانسر تیم فوتبال نفت و گاز غرب(ایلام) گفت: با این شرایط که شرکت نفت و گاز غرب از تیم ایلام حمایت می‌کند این تیم آینده‌ای نخواهد داشت.

مهدی پاکزاد روز سه‌شنبه در گفت‌ و گو با ایرنا، با اشاره به مشکلات تیم فوتبال نفت و گاز غرب(ایلام) در ابتدای آغاز فعالیت، اظهار کرد: تیمی که الان نیم فصل را به پایان رسانده و امروز در کوران بازی‌های نیم فصل دوم نیز قرار گرفته است، تا کنون از اعتبار مصوب پرداختی به این تیم از مبلغ ۱۴۸ میلیارد ریال تنها ۶۰۰میلیون ریال دریافت کرده است.

وی با بیان اینکه کل اعتبار مصوب هم برای این تیم فوتبال با همه امیدهایی که پس از سال‌ها در این استان ایجاد شده، بسیار کم است، گفت: بازیکنی که متاهل است و از شهر دیگری به شهر ما آمده و برای تیم بازی می‌کند تا کنون ۱۰۰ میلیون ریال دستمزد گرفته و آیا این بازیکن انگیزه‌ای برای ماندن و انجام بازی در این تیم را دارد.

رئیس هیأت فوتبال استان ایلام با بیان اینکه مدیریت تیم فوتبال ایلام باید در دست فوتبال استان باشد، یادآور شد: اگر شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب، حامی تیم ایلام است باید به درستی این تیم را حمایت کند هرچند هم این رقم برای تیم بسیار کم است.

پاکزاد تاکید کرد: ما به بیانی ساده و ابتدایی می‌گوییم اگر تیم ایلام که در لیک دسته سه کشور مسابقات خود را برگزار می‌کند، اسپانسر(حامی) دارد، مانند تیم‌های شهرهای دیگر از این تیم حمایت شود، بروند و از نزدیک ببینند که دیگر استان‌ها چگونه از تیم‌های فوتبال حمایت مالی انجام می‌دهند، کپی بردای کنند و با ما هم همانگونه برخورد کنند.

وی با بیان اینکه با این شرایطی که نفت و گاز غرب از تیم ایلام حمایت می‌کند این تیم آینده خوبی نخواهد داشت، گفت: این میزان اعتبار نیز، رقم بسیار کمی برای فوتبال ایلام است ما یا حامی داریم یا نداریم، تکلیف ما در این موضوع واقعا روشن نیست.

رئیس هیأت فوتبال استان ایلام خاطرنشان کرد: فوتبال استان ایلام هیچ چیزی کمتر از سایر استان‌های دیگر ندارد به یقین می‌توانم بگویم اگر حمایت مالی از این تیم به خوبی انجام شود، بازیکنانی هستند که می‌توانند تیم ملی فوتبال را نیز همراهی کنند و به فوتبال کشور معرفی شوند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *