اطلاعیه قطع گاز در روستاهای مهدی آباد و شهرک قدس از توابع بخش مرکزی شهرستان ایلام

photo_۲۰۲۴-۰۵-۲۵_۱۷-۵۴-۰۶

………………………………..

به گزارش مهران نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، در راستای قطع گاز در دو روستای تابعه بخش مرکزی شهرستان ایلام،ابن شرکت، اطلاعیه‌ای صادر کرد. در این اطلاعیه می‌خوانیم؛

به اطلاع مردم شریف روستاهای مهدی آباد و شهرک قدس بخش مرکزی شهرستان ایلام می رساند به دلیل برخورد ماشین آلات فیبرنوری(های وب)  با شبکه گاز، از ساعت ۱۳ امروز شنبه مورخ  ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ تا اتمام تعمیرات، گاز مشترکین این دو روستا از توابع بخش مرکزی شهرستان ایلام با افت فشار و احتمال قطع روبرو می گردد.

نکات قابل توجه در اطلاعیه:
۱- صنایع، رستورانها، مرغداریها، و نانوایی ها ای قرار گرفته در این مناطق نسبت به تأمین سوخت دوم و جایگزین اقدام نمایند.
۲- به منظور رعایت نکات ایمنی، مشترکین گرامی که در زمان قطع گاز در منزل حضور نداشته و یا قصد خروج از منزل را دارند خواهشمند است نسبت به بستن شیر اصلی بعد از کنتور گاز خود اقدام نمایند.
۳- در زمان وصل گاز، از کلیه مشترکین گرامی خواهشمند است ضمن صبر و شکیبایی لازم، وصل گاز اشتراک خود را به مأموران آموزش دیده شرکت گاز استان سپرده و از هرگونه دستکاری رگولاتور، علمک، کنتور و تأسیسات گازرسانی خودداری نمایند.

بدینوسیله ضمن درخواست از همه مشترکین گرامی در رعایت حداکثر صرفه جویی در مصرف گاز، به اطلاع می رساند همکاران شرکت گاز استان ایلام تمام تلاش خود را جهت به حداقل رساندن مدت زمان قطعی گاز مشترکین به کار خواهند گرفت.
لازم به ذکر است هم اکنون ۲ اکیپ تعمیرات و کارشناسان شرکت گاز استان در محل آسیب دیده حضور دارند و تلاش می شود در کمترین زمان ممکن گاز  وصل گردد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *