رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام:

۵۰۰میلیارد برای تونل کبیرکوه و ۴۰۰میلیارد تومان برای دو پروژه آب‌رسانی ملکشاهی و محور کنجان‌چم اختصاص یافت

دوست محمدی

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام در این خصوص گفت: پروژه‌های دور اول سفر محترم ریاست محترم جمهور که دارای مانده تعهد سازمان برنامه و بودجه کشور می‌باشند، تعداد ۲۱ پروژه با مبلغ ۲۶۰ میلیارد تومان است. 

به گزارش مهران‌نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، امین دوست‌محمدی اظهار کرد: برای دو پروژه آب‌رسانی به ملکشاهی و پروژه تکمیل محور کنجان‌چم در مسیر ایلام- مهران که دارای مجوز ماده(۵۶) بوده از طریق بانک ملی و با استفاده از منابع اوراق مشارکت، هر کدام به مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان و در مجموع ۴۰۰ میلیارد تومان در دست‌ اقدام می‌باشند.

دوست‌محمدی بیان داشت برای پروژه تکمیل تونل کبیرکوه نیز از طریق بانک تجارت برای استفاده از منابع اوراق مشارکت، مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان در دست اقدام می باشد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام اضافه کرد: در مجموع با تعامل موثر سازنده جناب آقای دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام با دکتر منظور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای پروژه‌های فوق‌الذکر تامین شد که علاوه بر سه پروژه فوق‌الذکر، می‌توان به بیمارستان ملکشاهی، راه دسترسی به بیمارستان رازی و تکمیل ورزشگاه شهدای چوار نیز اشاره کرد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *