خداحافظی نماینده حوزه جنوب ایلام، به مناسبت پایان کارمجلس یازدهم

IMG_20240524_203311_051

 بهزاد علیزاده نماینده حوزه جنوب ایلام به بهانه پایان کار مجلس یازدهم طی پیامی از مردم حلالیت طلبید و خداحافظی کرد.

به گزارش مهران‌نیوز، در این پیام می خوانیم؛

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی ریاست محترم جمهور و هیئت همراه ایشان.در آغاز سخن و به رسم ادب ‌و احترام از همه مردم شریف شهرستانهای دهلران، آبدانان ، دره شهر و بدره که در انتخابات سالهای۱۳۹۴، ۱۳۹۸، ۱۴۰۲ به این برادرشان رأی دادند و در مجلس یازدهم بنده حقیر را به عنوان نماینده خویش در مجلس شورای اسلامی انتخاب نمودند ‌صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.

حقیقتا ردای نمایندگی شما مردم شریف، توفیق بزرگی بود که نصیب این برادر کوچکتان شد.

از بیست و یکم شهریور ۱۳۹۹ که این توفیق حاصل شد تا پایان کار دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی تمام سعی و تلاش خویش را بکار بسته تا نماینده ای مطالبه گر و سخت کوش در تراز شما مردم فهیم باشم.

از لحظه لحظه نمایندگی مجلس شورای اسلامی برای احقاق حقوق شما عزیزان استفاده و تمام وقت نمایندگی ام را در مسیر پیگیری و تحقق مطالبات حوزه انتخابیه بکار گرفتم.

همانگونه که مستحضرید مرحله دوم انتخابات اسفند ۹۸ به خاطر شرایط کرونایی(سبب تاخیر چهار ماهه جهت ورود اینجانب به مجلس شد)، سال پایانی دولت دوازدهم،انتخابات ریاست جمهوری و آغاز کار دولت سیزدهم و به تبع آن تغییر کامل هئیت دولت، مدیران کشوری ،استانی و شهرستانی مزید بر علت گشت تا در مسیر تحقق مطالبات مردم حوزه انتخابیه وقفه هایی ایجاد و این امر تا اواخر سال ۱۴۰۰ طول کشید و عملا یکسال دیگر از وقت نمایندگی اینجانب تحت الشعاع شرایط فوق الذکر قرار گرفت. پس از گذار از این مرحله، پیگیری ها بر مدار اصلی خویش افتاد و با تلاش و پیگیری اینجانب و همراهی بسیاری از مدیران وزارتخانه ها و دستگاههای کشوری و استانی، اعتبارات مناسب و کم سابقه ای برای تکمیل پروژه های بزرگ حوزه انتخابیه اختصاص یافت.

در این مدت علیرغم دشواری های فراوان، با برنامه ریزی منظم‌، پیگیری های مستمر و انجام ملاقات با مقامات عالی رتبه ‌و اثر گذار کشوری و دعوت از آنان برای حضور در شهرستانهای حوزه انتخابیه به منظور مشاهده مشکلات و مطالبات، موفق شدم تا از این طریق بخشی از مسائل و خواسته های شما مردم را محقق و یا در مسیر تحقق قرار دهم.

علی‌رغم مشکلات اقتصادی و تحریم های ظالمانه و گاهی عدم همراهی مسئولان ارشد استان اما به فضل الهی و دعای خیر شما مردم در حوزه های راه ، آب ، کشاورزی ، نفت و گاز ، بهداشت و درمان، ورزش و جوانان،عمران شهری و روستایی ،تقسیمات کشوری ،استقرار ادارات دولتی ، بهینه سازی شبکه های برق روستایی و شهری،رفع مشکلات ارتباطات سیار و اینترنت ، برقراری فوق العاده ویژه مناطق جنگی برای کارمندان و… اقدامات خوب و ماندگاری صورت گرفت.(البته این به معنای پایان یافتن همه ی مشکلات نیست)

برادران و خواهران گرامی،اقداماتی که در طول دوره نمایندگی اینجانب انجام گرفت خوشبختانه مورد توجه بسیاری از دلسوزان و صاحب نظران‌ استان وحوزه انتخابیه واقع شد اما متأسفانه عده ای از افراد حقیقی و‌ حقوقی چه در دوره نمایندگی و‌ چه در فضای انتخابات  ۱۴۰۲  اقدام به انکار کارهای انجام شده نموده و یا آنها را به‌ نام خود و دیگران مصادره به مطلوب نمودند.

مع‌الوصف این برادر خدمتگزارتان با توکل به خداوند متعال و شوق وافر برای خدمتگزاری به مردم عزیز، هرگز در مسیر دفاع عالمانه و شجاعانه از مطالبات به حق مردم ذره ای کوتاه نیامده و حتی در آخرین روزهای نمایندگی همچنان پیگیر این مطالبات بوده و کوتاهی نکردم.

لازم می دانم از معتمدین، بزرگان ،جوانان ، بانوان، فرهیختگان،دانشجویان و اساتید دانشگاه ، فرهنگیان ، ورزشکاران ، کارمندان ، کارگران ، کشاورزان،  دامداران و سایر اصناف و اقشار مردم که همیار و همراهم بودند،از همراهی مدیران دستگاه های اداری و نهاد های انقلابی ،روحانیت معزز بویژه ائمه جمعه، نهاد های نظامی، انتظامی و امنیتی و هم چنین از اصحاب رسانه مدیران و ادمین کانال های خبری و اجتماعی که اقدامات اینجانب را اطلاع رسانی کردند و یا با انتقادات سازنده خود به تسهیل امور کمک کردند، صمیمانه سپاسگزاری نمایم.

در این مسیر سخت آنچه انجام شد وظیفه ای بود که بر عهده داشتم اما بنا به گستردگی حوزه انتخابیه و انبوه درخواست ها و مشکلات مردم حتما کوتاهی هایی وجود داشته که متواضعانه و خالصانه در محضر شریف شما مردم عزیز سر تعظیم فرود می آورم و طلب حلالیت می نمایم.

از تلاش همه نمایندگان ادوار برای تحقق مطالبات مردم سپاسگزارم و برای منتخب مردم ،جناب آقای چراغی آرزوی موفقیت دارم.

در پایان از همه کسانی که در طول دوره نمایندگی تا به امروز به تخریب اینجانب پرداختند با تأسی به کلام رسول الله(ص) که فرمودند “عَلَيكُم بِالعَفوِ” گذشت نموده و امیدوارم همگان اخلاق مداری را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

برادر کوچکتان

بهزاد علیزاده

خرداد ۱۴۰۳

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *