معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام:

زبان هنر، رساترین، تأثیرگذارترین و عمیق‌ترین زبان است

62995106

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری ایلام گفت: زبان هنر، رساترین، تأثیرگذارترین و عمیق‌ترین زبانی‌ است که مخاطب آن را می‌پذیرد و از آن تأثیر می‌گیرد. سرعت و قدرت نفوذ هنر در مخاطبان بسیار بالاست.

محمدسبحان حسنی امروز سه‌شنبه، ۲۸ فروردین‌ماه، در مراسم تجلیل از هنرمندان که به‌مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی در ایلام برگزار شد با اشاره به لزوم شناسایی شخصیت بی‌نظیر و ابعاد مختلف رهبر معظم انقلاب افزود: هنرمندان می‌توانند با هنر خود این شخصیت بزرگ را بیشتر به مردم بشناساند.

 معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری ایلام حضور هنرمندان فاخر در این آیین را نشان‌دهنده دریای غنی و پر افتخار نخبگان هنرمند استان دانست و اضافه کرد: هنرمندان پرشمار و نخبه استان ایلام که آثاری فاخر و تاثیرگذاری خلق کرده‌اند، می‌توانند در عرصه هنر انقلاب اسلامی بسیار پرقدرت و تاثیرگذار در جامعه ظاهر شوند، از برگزارکنندگان این مراسم و همچنین حضور هنرمندان پرافتخار در این مراسم تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه در این شرایط انسجام و وحدت و حمایت از نیروهای مسلح که پشتوانه آن مردم هستند، بسیار ضروری و لازم است خاطرنشان کرد: هنرمندان می‌توانند با خلق آثار فاخر هنری حمایت قاطع از فرزندان مدافع ملت و کشور را که مظهر اقتدار هستند گسترش داده و عملیات روانی دشمن را خنثی کنند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *