بازدید از مراکز بهزیستی، اولویت دیدارهای نوروزی جمعی از مسئولان ایلام

425437

همزمان با نوروز، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، بازرس کل استان و فرمانداران ایوان و دره شهر امروز چهارشنبه در نخستین ساعات سال جدید اولویت برنامه کاریشان را به دیدار با جامعه هدف بهزیستی اختصاص و با حضور در شماری از مراکز بهزیستی ایلام سال نو را به ساکنان این مجموعه ها تبریک گفتند.

 به گزارش روابط عمومی بهزیستی ایلام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با همراهی مدیرکل و معاون توانبخشی بهزیستی ایلام، فرماندار و فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی ر رئیس بهزیستی ایوان با عزیمت به شهرستان ایوان به دیدار پدران خانه سالمندان «آسایش» این شهر رفت و ضمن دلجویی از انها و اهدا شاخه‌های گل، لحظاتی را با آنها سپری و نوروز را تبریک گفت.

حجت الاسلام والمسلمین «الله‌نور کریمی‌تبار» سپس به مرکز سالمندان آرامش رفت و نوروز باستانی را به مادران این مرکز تبریک گفت.

وی با این حرکت به عنوان اولین برنامه کاری در سال جاری، شادی را به ساکنان این مراکز در نخستین روز بهار هدیه و لبخند را به لبهای انها نشاند.

بازرس کل استان نیز نخستین برنامه کاریش را به دیدار کودکان بی سرپرست و بدسرپرست شیرخوارگاه بهزیستی و ساکنان مرکز بیماران روانی شمیم کوثر اختصاص داد.

«مالک روشنی» در این دیدار دقایقی را با کودکان شیرخوارگاه گذراند و با زبانی کودکانه با آنها گفتگو و از آنها دلجویی کردند.

وی سپاس با عزیمت به مرکز بیماران روانی شمیم کوثر با ساکنان این مرکز گفتگو، از آثار هنری آنها دیدار و در جریان روند خدمات رسانی به آنها قرار گرفت.

فرماندار دره شهر نیز دیگر مسئولی بود که نخستین بازدید نوروزی اش را به ساکنان مرکز نگهداری معلولان علی ابن مهزیار(ع) اختصاص داد.

وی در این دیدار با همراهی مدیر کل بهزیستی ایلام و رئیس اداره بهزیستی این شهرستان با ساکنان این مرکز گفتگو و علاوه بر اهدا هدایا به آنها از خدمات کارکنان این مجموعه نیز تقدیر کرد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *