معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام:

رژیم غاصب اسرائیل سراسیمه و دستپاچه، مرتکب جنایت و نسل کشی می‌شود

حسنی

معاون سیاسی، امنیتی استانداری ایلام در برنامه تلویزیونی بازتاب گفت: رژیم صهیونیستی اقداماتی انجام می‌دهد که خلاف قوانین و عرف بین‌المللی است، آنان سراسیمه و دستپاچه، مرتکب جنایت و نسل کشی می‌شوند.

محمدسبحان حسنی اظهار داشت: جاهایی که در جنگ‌ها مناطق ممنوعه است مثل بیمارستان ها و مدارس را هدف قرار می‌دهند، و تا حالا مشاهده نکرده‌ایم مناطق نظامی را هدف قرار دهند و این نه تنها یک شکست برای اسرائیل که برای کشورهای حامی و هم پیمانان از جمله آمریکا و غرب که از نظر اطلاعاتی و نظامی همیشه پشتیبان رژیم صهیونیستی هستند، خواهد بود.
وی بیان کرد: آنها چنین عملیات بی نظیر و غافلگیر کننده را پیش بینی نمی‌کردند و حالا همه در شوک هستند که چطور از یک گروهی مثل حماس ضربه خورده اند، این اقدام معادلات آنها و قدرت شکست ناپذیری اسرائیل را زیر سوال برده و حالا دست به هر کاری می زنند که فضای رعب و وحشت را ایجاد کنند و روحیه خود را ترمیم کنند که نتیجه عکس می‌گیرند.
معاون استاندار ایلام با بیان اینکه هر چند اسرائیل در عادی سازی روابط با کشورهای عربی در جاهایی موفق و در جاهایی موفق نبوده گفت: این عملیات معادلات آنها و منطقه را بهم ریخته است، آمریکا مستقیماً وارد موضوع شده که نشان از هماهنگی با اسرائیل است و اینکه ترس و وحشت در حالی آنها را فرا گرفته که جبهه مقاومت هنوز وارد عمل نشده و فقط حماس یک عملیات را انجام داده و سایر جبهه های مقاومت هنوز فعال نشده که نشان از غافلگیری آنها در همه سطوح است و در آینده پیامدهای این عملیات بیشتر مشخص خواهد شد.
وی با یادآوری اینکه صدها هزار نفر در کشورهای مختلف برای پیوستن به جبهه مقاومت و مبارزه با اسرائیل ثبت نام کرده‌اند که کاملاً به نفع جبهه مقاومت است، افزود: تمام تلاش بر این بود که سطح روابط اسرائیل و عربستان را به سطح عادی برسانند و هدفشان هم این بود که در واقع جبهه مقاومت را تضعیف کنند که با این وضعیت معادلات اینها هم به هم خورد که بخشی از موضوع سازش ناشی از ترس و وابستگی است که در بین کشورهای عربی وجود دارد و دوام و قوام خود را بسته به حمایت آمریکا و اسرائیل می‌دانند. این عملیات نشان داد که آمریکا و اسرائیل ضربه پذیر هستند و روی روابط با کشورهای عربی هم تاثیر گذار است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *