معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

رژیم صهیونیستی رکورددار تولید اخبار جعلی در جهان است

170663771

معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این‌که رژیم صهیونیستی بزرگترین و رکورددارترین تولیدکننده اخبار جعلی در جهان است، گفت: ما نیازمند وفاق و هماهنگی‌های بین کشورهای اسلامی و محور مقاومت هستیم.

به گزارش مهران‌نیوز، فرشاد مهدی‌پور درباره جنایت‌های رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: اسرائیلی‌ها نه تنها در ۷۰ سال گذشته که یکصد سال است دنبال خفه‌کردن صدای رسانه‌ها، خبرنگاران آزاد و رسانه‌های مستقل هستند. نه در این ماجرا (عملیات طوفان الاقصی) که در تمام ماجراهای دو سه دهه اخیر کلی خبرنگارکشی انجام دادند و افراد زیادی را معدوم و یا مجروح کردند و سرنوشت تعداد زیادی از آنها هم همچنان نامعلوم است.

وی افزود: تازه‌ترین اقدام صهیونیست‌ها قطع اینترنت است. آنها اینترنت را قطع و ارتباط‌ها را محدود کرده و اجازه دسترسی را کاهش داده‌اند.

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که با تلویزیون المیادین گفت و گو می‌کرد، افزود: ما نیازمند وفاق و هماهنگی‌های بین کشورهای اسلامی و محور مقاومت هستیم و کشورهای آزادی‌خواه باید کنار هم بنشینیم تا رسانه‌های این کشورها با هم کار و تبادل نظر کنند و دستکم اخبار جعلی که زیاد است و اسرائیلی‌ها بزرگترین تولید کننده این اخبار هستند، را پاسخ داده و نفی کنیم.

وی گفت: هدف ما برجسته کردن کشورها، افراد و اشخاصی است که به یاری ملت فلسطین بلند شدند و با تکرار بسیار زیاد و به کار بردن اسامی آنها قوت قلب بدهیم تا در میدان باقی بمانند

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *