مدیرعامل آبفای استان ایلام:

 با پیگیری و حمایت استاندار ایلام شبکه آب شهر ایلام  اصلاح می‌شود

پرویز+ناصری+مدیرعامل+آبفا+ایلام

مدیرعامل شرکت اب و فاضلاب ایلام گفت: با پیگیری استاندار ایلام و دستور معاون اول رییس جمهور مبلغ ۱۰۰میلیارد تومان برای اصلاح شبکه اب شهر ایلام اختصاص یافت.

به گزارش مهران‌نیوز، پرویز ناصری اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین عوامل قطعی اب در شهر ایلام بحث فرسودگی شبکه و پرت اب است. در حال حاضر بر اساس سرانه مصرف اب مورد نیاز برای مصرف شهر ایلام ۷۵۰لیتر در ثانیه است.
وی اضافه کرد؛ به واسطه فرسودگی شبکه و پرت بالای اب هم اکنون ۱۲۰۰لیتر در ثانیه اب وارد شهر ایلام می‌شود و بازهم در تابستان بامشکل قطعی اب مواجه هستیم.

ناصری  گفت: شبکه شهر ایلام بیش از ۲۵۰ کیلومتر است که با اختصاص این مبلغ در اینده  نزدیک عملیات تعویض واصلاح بخشی از  شبکه اغاز می‌شود.
ناصری با بیان این که برخی نقاط   شبکه اب شهر ایلام مربوط به ۵۰ سال پیش است و کاملا فرسوده است گفت: سال هاست برای اصلاح و تعویض شبکه ایلام اقدام می شود ولی اعتباری تخصیص نمی یابد که با پیگیر استاندار ایلام و تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان این اقدام ماندگار صورت گرفت.

یادآور می شود در سال‌های اخیر به سبب پوسیدگی لوله‌های اصلی شبکه آب و فاضلاب شهر ایلام و ضعف زیرساخت‌ها، شهروندان ایلامی به کرات و مرات، شاهد شکستگی لوله‌ها و قطع آب و یا افت فشار آب شهری بوده‌اند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *