مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام:

تقویت هویت ملی و مقابله با سیاه نمایی دشمن از اهداف اردوهای راهیان پیشرفت است

IMG_20231116_191138_371

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام با اشاره به برگزاری جلسات گفت و شنود جوانان در این استان، اظهار کرد: جلسات مختلفی با حضور جوانان در دستگاه‌های مختلف اجرایی استان از جمله سازمان بهزیستی، هلال احمر، بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادها برگزار شده است.

به گزارش مهران‌نیوز، شهاب شهبازی گفت: این نشست‌ها در حوزه سازمان بهزیستی با حضور جوانان موفق معلول در حوزه توان‌بخشی، دختران جوان خانه‌های سلامت اجتماعی و جوانان تحت پوشش مراکز مثبت زندگی، در حوزه ورزش و جوانان با حضور جوانان عضو سازمان‌های مردم نهاد و در حوزه هلال احمر با حضور جوانان عضو جمعیت داطلبان این سازمان برگزار شده است.

وی با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت در استان با حضور جوانان و نوجوانان، ابراز کرد: تقویت هویت ملی و اعتماد به نفس و مقابله با سیاه نمایی دشمنان از توان علمی، صنعتی، معدنی و گردشگری و سایر حوزه‌ها، از اهداف برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت است.

شهبازی بیان کرد: در سال جاری با هماهنگی‌های انجام شده چهار مرکز صنعتی بزرگ استان از جمله پتروشیمی و پالایشگاه گاز ایلام، کارخانه سیمان ایلام و سد و نیروگاه بزرگ سیمره برای بازدید جوانان و نوجوانان در قالب اردوهای راهیان پیشرفت مشخص شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام با بیان اینکه استان ایلام در حوزه پرداخت تسهیلات ازدواج رتبه دوم بعد از استان تهران را کسب کرده است، ابراز کرد: یکی دیگر از برنامه‌های این نهاد، ارائه مشاوره به جوانان در مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده است که در حال حاضر ۶ مرکز در استان فعالیت دارد.

شهبازی با اشاره به اینکه به صورت میانگین هر ماه ۲جلسه تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده در سطح شهرستان‌های استان برگزار می‌شود، ابراز کرد: تمام خدمات این مراکز در حوزه مشاوره ازدواج و خانواده برای جوانان به صورت رایگان ارائه می‌شود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *