استاندار ایلام در نشست شورای اداری شهرستان سیروان:

۸۹ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۰۲ میلیارد تومان در سیروان در حال اجراست

استاند

استاندار ایلام روز پنجشنبه ۲۹ دی ماه در نشست شورای اداری شهرستان سیروان با حضور بسطامی و فلاحی نمایندگان مردم حوزه شمالی استان در مجلس شورای اسلامی و معتمدان این شهرستان، افزود: خدا را شاکریم که امروز توفیقی حاصل شد که ما خادمان مردم با ولی نعمتان خود دیدار و گفتگو داشته باشیم.

به گزارش مهران‌نیوز، حسن بهرام نیا با قدردانی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و تمامی مسئولان استان، گفت: در نشست هایی مردمی همه مدیران حوزه های مختلف برای پاسخگویی به سوالات و خواسته های مردم حضور خواهند داشت.

استاندار ایلام در خصوص اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان، گفت: در مجتمع یک هزار و ۱۱۶ میلیارد ریال از محل سفر رئیس جمهور به استان و مسئولیت های اجتماعی به سیروان اختصاص یافت و با این اعتبارات ۱۷ پروژه مهم در این شهرستان تکمیل با در حال اجراست.

وی بیان داشت: در شهرستان سیروان ۸۹ پروژه عمرانی ( ملی و استانی) با مجموع اعتبار ۲۰۲ میلیارد تومان در دست اجرا و یک طرح احداث مسکن ویژه شهری و روستایی شامل احداث ۱۹۵ واحد مسکونی با تسهیلات قرض الحسنه و کمک بلاعوض قابل پرداخت به میزان ۲۴۹ میلیارد ریال در دست اجرا است.

نماینده عالی دولت در استان ایلام ادامه داد: در حوزه منابع اعتباری در بودجه ۱۴۰۲ درآمد های عمومی ایلام ۴۳ درصدی رشد داشته است.

استاندار ایلام اضافه کرد: با توجه شرایط جغرافیایی شهرستان سیروان، بوم گردی و طبیعت گردی بیش از گذشته در این شهرستان در دستور کار قرار گرفته و با سرمایه گذاری می توان در قالب گردشگری و بوم گردی اشتغال زیادی در این شهرستان ایجاد کرد.

وی تاکید کرد: همین که در جریان سفرهای شهرستانی با مردم بدون واسطه دیدار می کنیم و مردم مطالبات خود را در میان می گذارند، این را برای خود یک فرصت می دانیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *