سردار ملی، سرباز وطن …

1398112800164853919704534

………………………………….
خبر،پُتک بود و بر آیینه نشست،
خبری که بامداد جمعه ۱۳ دی ماه ۹۸ از فرودگاه بغداد مخابره شد، رسانه‌های جهان را به تسخیر درآورد؛
«سردار سرلشکر قاسم سلیمانی آسمانی شد!»
پرچم‌های سیاه به اهتزاز درآمدند، صوت قرآن، آسمان را بغل کرد، مردم به مساجد آمدند، مویه‌های مادران، دل‌ها را به آتش می‌کشید، مراجع دینی تسلیت گفتند، رسانه‌های معتبر جهان، روز پرکار و نفسگیری درپیش داشتند. گویی درازنای جمعه پایانی نداشت!
دراندک زمانی، ترند سرچ تاپیک «قاسم سلیمانی» در ایران از «دانلود» که ترند ثابت وب فارسی است نیز پیشی گرفت و با وجود فشارهای دولت تروریستی آمریکا بر اینستاگرام مبنی بر حذف مطالب مربوط به شهید قاسم سلیمانی، کاربران ایرانی با انتشار هزاران پست درباره‌ی «حاج قاسم» این شبکه اجتماعی را دچار چالش جدی کردند.
پروفایل تلگرام کاربران ایرانی، به سرعت به عکس سردار سلیمانی تغییر یافت تا او همچنان سردار قلب‌ها باشد سرداری که علاوه در ایران در دل‌های مردم خاورمیانه پایگاه دارد.
سردار وطن که از آغاز جنگ تحمیلی سال ۵۹ تا سيزدهم دي ۹۸، پوتين به پا داشت، بالاخره درحمله ناجوانمردانه‌ی خفاش‌هایی که از کابین آپاچی‌های ترامپ دستور می‌گرفتند، درخاک وخون تپید وافلاکی شد. تا همسرش بنابر وصیتش سنگ قبری ساده سفارش دهد:
«آرامگاه سرباز قاسم سلیمانی»
همین و بس !
بعضی‌ها حیف است که معمولی بمیرند. اصلا «خون بعضی‌ها حیف است زیرِ زمین دفن شود باید روی زمین بریزد و ‌شکوفه دهد!» تا مجاهدان را «صَفًّا كَأَنَّهُم بُنيَانٌ مَّرْصُوصٌ» کند.چرا که قاسمِ شهید، قدرتمندتر از سردارسلیمانی‌، دشمن را دچار لکنت خواهد کرد.

IMG_۲۰۲۳۰۱۰۳_۱۲۱۹۳۳

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *