این اطلاعیه‌ها چقدر آشنا هستند؛

دق‌ برق شدیم!!

IMG_20240605_162006_140

……………..

مهران‌نیوز/ این روزها که هنوز تابستان از راه نرسیده، برق مناطقی از مرکز استان ایلام و برخی شهرستان‌ها، به کرات و مرات قطع می شود. گاهی با انتشار اطلاعیه‌های تکراری و گاهی هم، بدون اطلاع قبلی…

شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام  هر از چندگاهی در اطلاعیه‌ای اعلام می کند؛

به دلیل توسعه، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق، برق مناطقی از شهر، قطع خواهد شد که این موضوع، برای مردم، به تکرار، مصائبی را در پی داشته و دارد.. این در حالی است که هنوز پیک واقعی گرما آغاز نشده و مردم در فصل بهار انتظار چنین وضعیتی را ندارند.

صرفنظر از آسیب رسیدن به لوازم برقی خانگی ؛ اخلال در کار نانوایی‌ها، گرمازدگی مردم، رنج کشیدن بیماران خاص، ازکارافتادن آسانسور آپارتمان‌ها، اخلال در آمادگی دانش آموزان و دانشجویان در امتحانات  و …. رنج‌ها و مرارت‌هایی است که شاید مردم را به نحوی، دِقبرق و به عبارتی دقمرگ کند!

امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ یک بار دیگر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق ایلام طی اطلاعیه‌ای از “قطع”برق برخی مناطق مرکز استان با واژه‌ی” محدودیت” خبر داد:

“به اطلاع مردم شریف شهرستان ایلام می رساند در راستای خدمت رسانی به مردم و انجام پاره‌ای از عملیات توسعه و اصلاح شبکه که مقدمات خدمات رسانی بهتر را برای مردم بزرگوار این شهرستان فراهم می آورد، مناطق یاد شده با محدودیت در تامین برق مواجه خواهد شد.”

ضمن قدردانی از اطلاع‌رسانی دقیق و ذکر تاریخ برنامه قطع برق، باید گفت که این اطلاعیه‌ها به تکرار مشاهده شده‌اند و برای مردم خیلی آشنا هستند.مردم انتظار دارند پس از سالیان متمادی، بالاخره روابط عمومی محترم این شرکت با انتشار اطلاعیه‌ای مسرت بخش، پایان تعمیر و بهسازی زیرساخت‌های برق استان را اعلام کند تا دیگر شاهد رنج و محنت ناشی از قطع مکرر برق نباشند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *