گزارشی از نشست هماهنگی مدیران دامپزشکی استان ایلام ؛

انعکاس همدلی و هم اندیشی برای ارتقای خدمات رسانی مطلوب به مردم

IMG_20231114_224346_897

امروز سه شنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۲جلسه هماهنگی مدیران دامپزشکی استان ایلام در هتل زاگرس استان ایلام برگزار شد.

به گزارش مهران نیوز جلسه هماهنگی شورای مدیران در حالی امروز در هتل زاگرس شهر ایلام برگزار شد که شاه کلید و کلید واژه همه حرف مدیران تلاش، وفاق،همدلی، استفاده از خرد جمعی بود.

 در این نشست مدیرکل دامپزشکی استان ایلام در بخشی از سخنان خود گفت:

 عدالت، شفافیت و خرد جمعی را اولویت های اصلی دامپزشکی استان می دانیم

وی در این جلسه از همه مدیران سابق مجموعه دامپزشکی استان تقدیر کرد و گفت: همه مدیران در مجموعه دامپزشکی استان تلاش کرده اند.

دکتر احمدی بیان کرد: امروز روز همدلی و وفاق برای پیشبرد اهداف سازمانی ‌و خدمات به جامعه هدف است.

 دکتر صیدی رییس حراست دامپزشکی استان ایلام در قسمتی از این برنامه به ایراد سخن در مورد جایگاه حراست پرداخت و گفت: حراست یک مجموعه برای کمک و همراهی به مدیران است.

وی بیان کرد: در هر کاری برنامه ریزی و تدبیر نیاز است، برای همه کارها باید از مشورت و خرد جمعی استفاده شود و امروز این مهم در دامپزشکی استان رقم خورده است.

معاون بازرسی استان ایلام نیز اعلام کرد که دامپزشکی استان ایلام یکی از دستگاه هایی است که کمترین شکایت مردمی را در سازمان بازرسی دارد.

کریمی زاد، از حرکت دامپزشکی استان ایلام برای دعوت از مدیران سازمان بازرسی برای شرکت در جلسه تقدیر کرد و گفت: این حرکت در استان کم نظیر بوده است.

وی تصریح کرد: سازمان بازرسی استان آماده هرگونه کمک و مشورت در زمینه های مختلف به دامپزشکی است.

 دکتر جم زاده معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان، نیز که از مسائل فنی حوزه دامپزشکی سخن گفت و اینکه مدیران شهرستان باید اشراف اطلاعاتی کامل در حوزه های تخصصی داشته باشند.

وی همچنین بر لزوم فعال کردن کمیته سلامت در دامپزشکی شهرستان ها با همراهی و همکاری فرمانداری ها تاکید کرد.

دکتر دارابی معاون توسعه منابع انسانی دامپزشکی استان نیز از برنامه های دامپزشکی برای رفع مشکلات حوزه کمبودهای نیروهای انسانی و تجهیزات ادارات خبر داد و گفت: تاکنون ۲ میلیارد تومان در حوزه ماده ۸۸، برون سپاری خدمات در دامپزشکی استان انجام شده است.

IMG_20231114_224346_897

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *