شهردار ایلام در دیدار با رئیس فدراسیون کشتی کشور؛

امیدواریم کُشتی ایلام، به روزهای اوج خود برگردد

IMG_20210217_234144_079

شهردار ایلام در دیدار علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی گفت:  امیدواریم ایلام به عنوان قطب کشتی ایران، به روزهای اوج خود برگردد.

به گزارش مهران‌نیوز در این دیدار، “دبیر” قهرمان سابق المپیک کشتی اظهار کرد: در گذشته ایلام یکی از قطب‌های کشتی فرنگی بوده که می‌بایست با اجرای چندین برنامه مدون و ایجاد زیرساخت‌ها این قطب استعداد کشتی احیاء شود و فدراسیون آمادگی دارد تا همکاری در این امر مهم را به انجام رساند.

طالب صادقیان شهردار ایلام نیز ضمن خوش آمدگویی به رئیس فدراسیون و هیأت همراه به استان اظهار داشت: آمادگی لازم در شهرداری جهت همکاری در ایجاد چند خانه کشتی در محلات مختلف شهر علی الخصوص‌ محلات حاشیه نشین وجود دارد و انشاءالله این مهم با همکاری ادارات ذیربط و‌شهرداری ایلام محقق گردد.

وی ادامه داد: ایلام در گذشته قهرمانان ملی کشتی را به کشور معرفی کرده که برای ایران اسلامی نیز افتخارآفرین بودند و امیدواریم با تقویت زیرساختها و رفع کاستی ها، این قطب استعداد کشتی باید به روزهای اوج خود برگردد.

صادقیان در پایان اشاره داشت: شهرداری ایلام طی سه سال گذشته توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با برگزاری مسابقات ورزشی محله محور و‌ تقویت و حمایت از ورزش همگانی اقدامات موثری را جهت تقویت سلامت و مشارکت شهروندان در محلات به انجام رسانده که در یکسال گذشته به‌دلیل شیوع کرونا موقتا متوقف شده و انشاءالله پس از پایان همه گیری کرونا و بهبود شرایط به‌صورت جدی ادامه خواهد یافت.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *