ستاره سابق پرسپولیس با تیم قطری فسخ کرد ؛ مهدی ترابی بر می‌گردد ؟

image_2021-01-17_004151

خبرگزاری استاد الدوحه خبر داد یوسف المساکنی با العربی قطر به توافق رسید و جانشین بازیکن ایرانی این تیم یعنی مهدی ترابی می‌شود.

این در حالی است که چند هفته اخیر، شایعات فراوانی پیرامون مهدی ترابی وجود داشته و تعداد زیادی از روزنامه های قطری اخبار جدایی این بازیکن را پوشش می‌دادند و امروز نیز از جانشینی یوسف المساکنی خبر داده اند. آن هم در حالی که مدتی قبل مشعل المالک مدیر تیم فوتبال العربی این اخبار را تکذیب کرده بود.

مهدی ترابی بعد از جدایی پر سر و صدا از پرسپولیس و به رغم حضور موفق در العربی از این تیم جدا خواهد شد و باتوجه به درخشش این بازیکن در پرسپولیس، طبیعی است که از این تیم به عنوان مقصد بعدی اش نام برده شود. حتی ابراهیم شکوری سخنگوی این باشگاه ا نیز علاقه باشگاه پرسپولیس نسبت به ستاره سابق خود را اعلام کرده است.

ترابی که به امید درخشش به لیگ ستارگان رفته بود چند بازی را به خاطر مصدومیت از دست داد و این موضوع باعث شد نتواند آن طور که باید و شاید در تیم العربی جا بیافتد.

هنوز مشخص نیست ترابی برای آینده فوتبالش چه تصمیمی خواهد گرفت اما بی تردید حتی شایعه بازگشت او به پرسپولیس می تواند باعث امیدواری هواداران پرتعداد پرسپولیس برای بازگشت ستاره فصل گذشته تیم شان شده بود.

حال باید منتظر ماند و دید آیا باشگاه دیگری در قطر خواهان جذب ترابی خواهد بود یا این بازیکن در نیم فصل به پرسپولیس برمی گردد. به هرحال این یک واقعیت است که بهبود وضعیت کیفی ترابی که به شدت زیر ذره‌بین رسانه‌ های قطری قرار داشت، ممکن است باشگاه های دیگر قطری را برای جذب او ترغیب کند. به ویژه آن که شنیده می شود برخی از مالکان باشگاه های قطری صاحب چند باشگاه هستند و بازیکنانی را بین تیم های خود منتقل می کنند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *