استاندار ایلام:

۹۵ پروژه عمرانی در شهرستان ایوان اجرایی می‌شود

آسان

استاندار ایلام، در جریان سفر به شهرستان ایوان گفت:۹۵ پروژه عمرانی در شهرستان ایوان اجرایی می شود.

 حسن بهرام‌نیا عصر روز پنجشنبه در جریان سفر به شهرستان ایوان پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، بازدید از پروژه تصفیه خانه آب شرب شهر ایوان، بازدید از چندین طرح صنعتی و دیدار با اقشار مردم ایوان، سپس در نشست شورای اداری شهرستان ایوان حضور یافت.

استاندار ایلام در این نشست که با حضور سارا فلاحی نماینده استان در مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد با اشاره به اینکه در سفر رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به استان مصوب شد که ۳۰۰ هکتار گلخانه در استان احداث شود، اضافه کرد: در این سفر مقرر گردید از مجموع ۳۰۰ هکتار، ۱۰۰ هکتار تا پایان سال احداث که ۲۵ هکتار آن سهم شهرستان ایوان است.

وی ادامه داد: اقدامات خوبی در شهرستان ایوان انجام شده است و این اقدامات و کارهای انجام شده باید به اطلاع مردم برسد و ما هم تلاش خواهیم کرد خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم.

بهرام نیا مردمی بودن را مهم‌ترین ویژگی دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: مردمی بودن مهمترین ویژگی و منشور دولت سیزدهم است.

وی با اشاره به سفر گذشته به شهرستان ایوان، گفت: پیشرفت فیزیکی طرح‌ها و پروژه‌ها در ایوان در مقایسه با سفر قبل به این شهرستان رضایت بخش است و مرتب تا تکمیل و بهره برداری پروژه‌های پیگیری‌ها استمرار خواهد داشت.

استاندار ایلام با اشاره به دیدار بی واسطه با مردم و برگزاری تریبون آزاد در شهرستان‌ها، گفت: برگزاری تریبون آزاد در شهرستان‌ها برای شنیدن مسائل، مشکلات و انتقادات مردم مصداق بارز مردم سالاری است.

نماینده عالی دولت در استان ایلام تاکید کرد: برای تسریع در خدمت رسانی به مردم، مدیران شهرستانی بوروکراسی اداری را حذف کنند و تنها دغدغه مدیران، رفع مشکلات و مسائل مردم باشد.

استاندار ایلام با اشاره به تعداد طرح‌ها و پروژه‌های استان، گفت: از مجموع یک هزار و ۱۳۱ پروژه استان، سهم شهرستان ایوان ۹۵ طرح و پروژه است.

بهرام نیا در پایان با اشاره انتصاب مدیران شهرستانی، گفت: انقلابی و جهادی عمل کردن و تلاش شبانه روزی برای رفع مشکلات مردم، مهم‌ترین ملاک انتصاب مدیران شهرستانی است و در این زمینه انتصاب مدیران بایست با انتخاب فرمانداران صورت گیرد.

ادای احترام به مقام شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، بازدید از پروژه کنار گذر ایوان، بازدید از پروژه تصفیه خانه آب شرب، بازدید از چندین طرح صنعتی و تولیدی شهرستان، نشست هم اندیشی با اقشار مختلف مردم و حضور در نشست شورای اداری از جمله برنامه‌های سفر بهرام نیا استاندار ایلام در دور دوم به شهرستان ایوان بود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *