استاندار ایلام:

۳۰میلیارد اختصاص یافته برای مناطق حاشیه‌نشین ایلام به‌زودی ابلاغ می‌شود

استاندار ایلام

استاندار ایلام، روز دوشنبه ۷ آذرماه در نشست ستاد بازآفرینی شهری محدوده‌ها و محلات هدف بهسازی و نوسازی استان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هسته‌ای، گفت: خوشبختانه تحول در محلات حاشیه‌نشین و احیای بافت‌های فرسوده در دستور کار قرار گرفته و با کمک فرمانداران و ظرفیت ایجاد شده و با استفاده از امکانات شرکت بازآفرینی شهری ایران تلاش می کنیم تحولی چشمگیر در احیای بافت های فرسوده استان ایجاد کنیم.

به گزارش مهران‌نیوز حسن بهرام نیا با اشاره به سفر ریاست محترم جمهور به استان ایلام و بازدید از محله کارخانه نمک شهر ایلام، گفت: در بازدید رییس جمهور محترم ایشان وعده دادند که این محله ساماندهی شود و مصوباتی برای این محله رقم خورد که طی بازدیدی که روز گذشته انجام شد وعده رییس جمهوری محقق شده و آسفالت، جدول گذاری و شبکه فاضلاب آن تکمیل و برای این اقدامات ۷۰ میلیارد ریال هزینه شد.
استاندار ایلام اضافه کرد: فرمانداران، شهرداران و دستگاه های ذی مدخل با یک نگاه یک تحول ساختاری، خدماتی در سیمای منظر شهر ها ایجاد کنند.
وی با بیان اینکه برای آسفالت محلات حاشیه نشین ۵ هزار تن قیر رایگان نیاز داریم، گفت: در سفر رییس جمهوری ۳۰ میلیارد برای مناطق حاشیه نشین در نظر گرفته که بزودی ابلاغ می‌شود.
نماینده عالی دولت در استان ایلام  اضافه کرد: در محله حاشیه نشین شهر ایلام برای تکمیل برخی پروژه ها نظیر برج هنر، کتابخانه، نیازمند تزریق اعتبار برای تکمیل این پروژه ها هستیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *