انجمن صنفی مدیران رسانه بیانیه داد

IMG_20221114_191252_097

به گزارش مهران‌نیوز، بیانیه انجمن صنفی مدیران رسانه در آستانه برگزاری نوزدهمین دوره انتخابات مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، به شرح ذیل است.

همکاران گرامی، اعضای محترم انجمن صنفی مدیران رسانه
انجمن صنفی مدیران رسانه، تشکلی صنفی است که همواره بر پیگیری مطالبات بر حق اعضا و مدیران محترم مسئول تمرکز داشته و مبنای فعالیت خود را بر حمایت از اعضا و صنف مطبوعات و رسانه بنا نهاده است و همواره و در بزنگاهای صنفی نظر مشورتی خود را به اعضا اعلام داشته است.
همکاران گرامی همانگونه که آگاهید انتخاباتی دو سالانه برای تعیین نماینده مدیران رسانه در هیات نظارت در پیش روی داریم که برای صنف رسانه حائز اهمیت است.
خدمتگزاران شما در انجمن صنفی مدیران رسانه ضمن تاکید بر اهمیت این انتخابات از تمام تلاش ها و خدمات استاد و پیشکسوت رسانه، جناب آقای دکتر حسین انتظامی، چهره خدوم و نام آشنای همه اهالی رسانه و مطبوعات در دو دهه اخیر، در هشت دوره نمایندگی متوالی و تؤام با صدق و عدالت ایشان، تجلیل نموده و ناب ترین مراتب سپاس و تقدیر خود را از خدمات ایشان که بر همه شما عزیزان روشن است اعلام می دارد.
همکاران و مدیران محترم رسانه؛ ضمن ادای احترام به همه کاندیداهای حاضر که جملگی از دوستان و همکاران ما هستند به این وسیله اعلام می دارد پس از ارزیابی سوابق، عملکرد و برنامه های کاندیداهای محترم و گفت و گو با تنی چند از ایشان، و تشکیل جلسات مشورتی و بررسی عملکرد دو ساله آقای پدرام پاک آیین، نماینده کنونی جامعه رسانه ای در هیأت نظارت بر مطبوعات در خصوص موارد مورد طرح اعضای انجمن در هیات نظارت بر مطبوعات؛ در نهایت ایشان را به عنوان کاندیدای مورد نظر خود معرفی می نماید.
انجمن صنفی مدیران رسانه

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *